Do it for your team!

Aktivitu Do it for your team! jsme spustili na konci roku 2019, kdy jsme chtěli podpořit kluby a dát sportovcům možnost zlepšit sám sebe a zároveň tím podpořit svůj tým. Hrdost každého sportovce za to, že nese vlajku své země je nepopsatelná. Chtěli jsme pomoci v něčem podobném i menším klubům, kde sportovec sice mnohdy nenese vlajku, ale může být hrdý a nést s sebou logo svého týmu

 

Pro projekt vymýšlíme nejrůznější podporu, od možnosti přispět část z financí, které chcete investovat do zrakového tréninku konkrétnímu sportovnímu klubu, přes zvýhodněné ceny spolupráce pro týmy, až po individuální výcvik, který u nás připravíme právě pro danou sportovní aktivitu.

Tomáš Pospíchal, jako hlava celého projektu a každého nového tréninkového plánu, osobně navštěvuje partnerská sportoviště a koncipuje nejrůznější strategie jak zacílit zrakový kognitivní trénink na konkrétní aktivitu a co nejlépe sportovci umožnit, aby
si užil danou chvíli svého výkonu bez obav ze selhání kvůli vlastním omezením. 

Neustále hledáme další talenty, které můžeme podpořit naší prací. Pokud chcete podpořit konkrétní tým a nebo se přihlásit se snahou o práci se svým vlastním týmem, neváhejte a ozvěte se nám. Vymyslíme společný plán, pomocí kterého zlepšíte nejen sami sebe, ale pomůžete tak i celému svému klubu! 

 

 

 

Proč právě s neurovizuální optometrií?

Neurovizuální optometrie je již v Americe samozřejmou péčí, jako fyzioterapie. Sportovci běžně vyhledávají neurovizuální trenéry pro konzultace a stanovení individuálních plánů, které jim pomohou jejich výkon nejen zvýšit, ale i trvale udržet. Proč? Protože informace o tom, co se děje na hřišti, kteří hráči jsou spoluhráči a kteří protihráči, jejich trajektorie a odhad trasy, kam se dále pohnou je právě o kvalitě přenosu neurovizuálním systémem. Tedy správná registrace obrazu okem, přenos do mozku zrakovou dráhou, aniž by po cestě něco poztrácela a následná velká a rychle odvedená práce na straně mozku. Tohle a mnohem více je skryto v neurovizuální optometrii.

Kde uvidím práci neurovizuálních trenérů?

Práci neurovizuálních trenérů můžete vidět například na celém NHL týmu, více o této aktivitě v odkazu níže:

První výsledky, které vidíte, jsou záznamem z první diagnostiky u nás. Dále pak v mapě vidíte nový výsledek, po měsíci tréninku, srovnaný s výsledkem prvním (tmavší čísla). Po tříměsíčním tréninku máte tedy dohromady 4 mapy, na kterých vidíte svůj progres. Cítíte změny na sobě i na svém výkonu a navíc je dostanete přehledně zaznamenané v mapě. 

Senaptec sensory station

Jak hodnotíme Váš výkon, jak si spolu projdeme, kde budeme pracovat a následně vyhodnotíme kde a o kolik jste se zlepšili? Pomocí Senaptec sensory station! Odborníci na neurovizuální optometrii v Americe vyvinuli specifický software, který dokáže zhodnotit Váš neurovizuální systém pomocí specifických obrazců a cviků, které s Vámi projdeme. Princip je v tom, že mozku přes oko posíláme informace, obrazy atd., které nezná, tedy si je nemůže domyslet ze své zkušenosti. Na videu níže vidíte výsledky, které se srovnávají s předchozími. 

SportSenses © Copyright 2015–2021 SportSenses s. r. o. All rights reserved.
Gajdošova 2015 Brno 615 00